Belediye İşçi Personel Alımları

Akyurt Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Yazan  | 

Akyurt Belediyesi yaptığı duyurusunda personel eleman alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre Akyurt Belediyesi Giriş Sınavı ile boşta bulunan 1 kişilik kadro ile Avukat Hizmetleri Sınıfında tam zamanlı sözleşmeli olarak Avukat alacak. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı ve bunun dışında bazı şartlar aranacak. Adaylar KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almış olmaları gerekmektedir. Başvuru şartlarının tamamına uygun olan adaylar 14 Nisan 2017 tarihinde sınava girecektir.

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48/A maddesinde yer alan genel şartları taşımak,
  • 22 Mayıs 2016 tarihinde ÖSYM tarafından yapılan KPSS (B) grubu KPSSP3 puan türü itibarıyla en az 65 puan almış olmak,
  • Son başvuru tarihi itibarıyla Hukuk Fakültesi veya denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
  • Başvuru tarihinin son günü itibarıyla avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak.

 BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

  • Adaylar başvurularını, 06 Nisan 2017 tarihinden 12 Nisan 2017 tarihi saat 17:00’a kadar Akyurt Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne bizzat yapacaklardır.
  • Başvurusu kabul edilen adaylar Belediyemizin www.akyurt.bel.tr adresinden yayımlanacaktır.

SINAV İŞLEMLERİ

1- İstenen şartlara haiz olup, başvurusu kabul edilen ve onaylanan bütün adaylar mülakat/sözlü sınavına çağırılacaktır. Sınav Komisyonu sınavın iptaline veya ertelenmesine yetkilidir. Sınav sonunda belirlenen adayların sözleşmeli olarak göreve başlaması veya başlatılmaması İdarenin yetkisindedir.

2- Sözlü sınava katılmaya hak kazandığı tespit edilen adaylar, 14 Nisan 2017 tarihinde (www.akyurt.bel.tr) internet adreslerinde ilan edilecek olup, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

3- Giriş sınavı, sözlü/mülakat olarak tek aşamada ve 18 Nisan 2017 tarihinde saat 08.30’da Akyurt Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

4- Sözlü sınava katılacak adaylar, sınava gelirken nüfus cüzdanı veya üzerinde T.C. Kimlik numarası bulunan sürücü kimlik belgesi ile pasaport gibi fotoğraflı ve onaylı bir kimlik belgesiyle sınavdan önce hazır bulunacaklardır.

İlanın tam metnini incelemek için Buraya Tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.