İş Başvurusu

Adil Işık Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

Adil IsikadL Işık’ta çalışmak ister misiniz? adL Işık iş başvurusuve adL Işık personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için adL Işık insan kaynaklarını araştırdık. adL Işık iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Tüm İnsan Kaynakları sistemlerinin uygulanmasında objektif, adil, tutarlı ve güvenilir bir yaklaşım izlenmesi temel ilkemizdir..

Çalışanlarımızın; -Kuruma katkıda bulunarak performanslarını ve motivasyonlarını en üst seviyeye taşımaları, -Kendilerini değerli hissetmeleri, -Yaratıcılıklarını geliştirmeleri amacıyla gerekli İnsan Kaynakları Sisteminin kurulması, hayata geçirilmesi ve yaşatılması esastır. .

İşe Alım

Firmamıza yapacağınız iş başvurularında sitemizdeki İK Başvuru Formu’nu doldurabilir veya insankaynaklari@adilisik.com e-posta adresimize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. İnsan Kaynakları taleplerimizi internet kariyer siteleri ve gazetelerin İnsan Kaynakları eklerinde yayınladığımız ilanlarımızdan takip edebilirsiniz. İşe alım sürecinde tüm adaylar; firmamızın vazgeçilmez değerleri, hedefleri ve kurumsal kimliğine uygunluğu açısından değerlendirilerek süreç, ilgili pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler doğrultusunda gerçekleştirilen mülakat ile sonuçlandırılmaktadır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.