İş Başvurusu

Adese İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

84665213478Adese’de  çalışmak ister misiniz? Adese iş başvurusu ve Adese personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Adese insan kaynaklarını araştırdık. Adese iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

ADESE Marketler zinciri marketler zinciri marketler değerlendirmesinde Türkiye’nin 74. markası olmuştur. Adese marketleri uzun yıllar verdiği kaliteli ve güvenilir hizmetiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Büyümeye devam eden adese marketler zinciri yeni şubelerini açmaya devam etmektedir. Bu yeni şubelerimize gerekli açık pozisyonlarımıza personel alımı yapmaktayız. Adese mağazalar dokuz şehirde 144 mağazasında personel istihdamı yapmaya devam etmektedir.

ADESE Mağaza zincirlerinde çalışmak isteyenler firmanın internet sitesi üzeriden veya ilgili marketlere bizzat başvuru yapabilirler. Adese hem mevcut şubelerine hem de yeni açmış olduğu şubelere ihtiyaç doğrultusunda personel istihdamı yapmaya devam etmektedir. ADESE İş Başvurusu için sizlerde kariyerinize bizlerle devam etmek istiyorsanız insan kaynakları bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.  ADESE İş Başvurusu yapacak bireylerin açık bulunan pozisyonlara başvuru yaparken iletişim bilgileri ve öz geçmişini eklemeyi unutmamalıdırlar. Bizzat şubelerimize de başvurabilirsiniz.

Adese’ye iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.