İşçi Personel Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi Sözleşmeli 29 Personel Alımı

Yazan  | 

Afyon Kocatepe Üniversitesi personel alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliği için farklı pozisyonlarda toplamda 29 sözleşmeli personel alacak. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak ve bunlar dışında aşağıdaki şartları taşıyan adaylar ilanın yayımlanması ile birlikte başvurularına başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde yani 31 temmuz 2017 tarihine ladar başvurularını mutlaka gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

ADAYLARDAN ARANA ŞARTLAR:

1- T.C. Vatandaşı olmak,
2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
4- Erkek adayların, askerlikle ilgisi bulunmaması,
5- 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
6- Sınav tarihi itibariyle en az on sekiz (18) yaşını tamamlamış olmak,
7- 2016 yılı KPSS sınavına girmiş olmak,
8- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
9- Güvenlik soruşturması ve / veya arşiv araştırması olumlu olmak.
10- Hemşireler için nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak.

NOT: Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin talepleri değerlendirilmeyecek, haklarında herhangi bir işlem yapılmış ise bu işlemler iptal edilecektir. Ayrıca, konusu suç teşkil eden hususlarda gerekli yasal yollara başvurulacaktır.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar ( https://goo.gl/xKSRWB ) bağlantısını kullanarak ilanın tam metnini inceleyebilirler.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.