Güncel İş Haberleri- 23 Ağustos 2014, Cumartesi

Ziraat Bankası İşçi Personel Alımı 2014 İş Başvurusu 2014

Ziraat Bankası İşçi Personel Alımı 2014 İş Başvurusu 2014

Ziraat Bankası İşçi Personel Alımı2013 İş Başvurusu 2013

Ziraat Bankası Personel Alımı 2013 İş Başvurusu 2013 Konusu:

Banka personel alımları tüm hızıyla devam ediyor.Bu yazımızda Ziraat bankasında çalışmak isteyen ziyaretçilerimize yararlı bilgiler sunduk.Ziraat Bankası iş başvurusu ve Ziraat Bankası personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Ziraat Bankası insan kaynaklarını araştırdık. Ziraat Bankası iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

Temelleri 1867 yıllarında atılan Ziraat Bankası Osmanlı Devletinin kurduğu ilk bankadır. 1863 yılında Pirot Kasabası’nda Ahmet Şefik Mithat Paşa’nın kurmuştur. Bankanın şu anda Londra, Sofya, New York, Lefkoşa, Bağdat, Tiflis, Gazimağusa, Girne, Güzelyurt, Atina ve Gümülcine’de şubeleri bulunmaktadır. Karaçı ve Tahran’da ise temsilcileri bulunmaktadır.

Ziraatli Olmak

Gücümüzü Çalışanlarımızdan Alıyoruz.

Sektördeki liderliğimizi çalışanlarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle, insanı merkeze alan insan kaynakları politikamızın hedefi çalışanlarımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktır.

  • Çalışanlarımızın çağın gereklerine ayak uydurabilen, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, başarı odaklı, sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler olmaları bizim için önemlidir.
  • Ziraat Bankası sürekli gelişim felsefesi ile çalışanlarını kariyerleri boyunca destekler.
  • Her bir çalışanımız verimlilik, etkinlik, kalite, etik değerlere bağlılık ve güven ile özdeş olan bir marka kapsamında çalıştığı bilinci ile hareket eder.

GENIŞ KARIYER İMKANLARI

  • Yaygın yurt içi ve yurt dışı şube ağımız tüm çalışanlarımıza iş tatmini sağlayacak kariyer imkânları sunar.
  • Çalışma arkadaşlarımızın yetkinliklerine uygun işlerde çalışması desteklenir.
  • Kendilerine sağlanan eğitimleri tamamlayarak kariyer hedeflerine yönelik bilgi ve becerilerini geliştiren çalışanlarımız farklı görev pozisyonları arasında hareket imkânı bulur.
  • Ziraat Bankası, yöneticilerini de kendi bünyesinden yetiştirmeyi tercih eder.

SEKTÖRDE FARK YARATMAK

Ziraat Bankası’nda çalışma ortamı, çalışanların bilgi ve deneyimlerini kullanarak sektörde fark yaratmalarını destekler. Bu kapsamda Bankamız, sektöre de nitelikli insan kaynağı kazandırır.

Başvuru İçin Buraya Tıkla

ÖNEMLİ NOT: ZİRAAT BANKASININ BU YIL SINAV AÇMAMA DURUMU VARDIR.BANKADAN YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE  PERSONEL İHTİYAC IOLMASI DURUMUNDA BİR ÖNCEKİ SINAVI KAZANAN YEDEK ADAYLARIN ÇAĞIRILACAĞI BELİRTİLDİ.BU NEDENLE SINAV AÇILMAMA DURUMU VARDIR.ZİYARETÇİLERİMİZE DUYURULUR.

Kaynak:personelalim.com

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Turkcell İşçi Personel Alımı İş Başvurusu başlıklı makalemizde Turkcell iş başvurusu, Turkcell İş Başvurusu 2013 ve Turkcell İşçi Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Current ye@r *