Banka Personel Alımları

Yapı Kredi Memur Personel Alımı 2014

Yazan  | 

Yapı Kredi Memur Personel Alımı 2014

Günümüzde bir çok insan işsiz olmakla kalmıyor, ayrıca işi olup ta işinde iyi bir kariyer yapamamış ve iyi bir para kazanamayan bir çok insan bulunmakta. Hal böyle olunca bu zor hayat şartlarından epey zorluk çekmekteyiz. Çoğu insan iyi bir kariyer imkanı yakalamak ve iyi bir para kazanmak için güncel olarak personel, memur alımı ilanlarına bakmakta. peki iyi bir personel alımı ilanı nasıl bulurum ve nasıl başvuru yapabilirim diye üzülmeyin. yazımızın devamını okuyarak paylaştığımız Yapı Kredi bankası personel alımı ilanını inceleyin.

Yapı Kredi güncel çıkarmış olduğu personelmemur alımı ilanı ile bir çok işsiz insana ve işinde dahada büyümek isteyen insana fırsat kapısı açıyor. Sizde Yapı Kredi’de iş ilanlarına başvuru yaparak iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Yapı Kredi bankasında iyi bir banka kariyeri yapmakla kalmaz ve iyi parada kazanabilirsiniz. Çoğu banka personellerini sınavla alıyor. Sizde bir sınava girerek iyi bir derece elde edebilirseniz, bankada iyi bir pozisyonda çalışabilirsiniz. Yapı Kredi bankasında bulunan bir çok pozisyon bulunur, bu pozisyonlar derecelere göre ve tecrübübeye göre personel alımı yaparlar. Yazımızda Yapı Kredi bankası tarihini ve insan kaynaklarını araştırdık, amacımız sizleri Yapı Kredi bankası hakkında dahada bilgilendirmektir. Eğer başvuruda bulunmak istiyorsanız, alt kısımda vermiş olduğumuz Yapı Kredi iş başvurusu linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Tarihi

Yapı Kredi Bankası 1944 yıllarında Türkiye’de perakende bankacılığa odaklanmış ilk ulusal çaplı özel bankası olmakla kalmıyor ve aktif büyüklüğü ile önde gelen banka sırasını almıştır. Yapı Kredi Bankası kurulduğu ilk günden bu güne kadar ülke ekonomisine ve bireylere finansal güç gelişiminde büyüklüğünü kanıtlamıştır. Ayrıca yenilikçi ürün hizmetleriyle Türk bankacılık sektörünün stadartlarını belirleyici kılmıştır.

Yapı Kredi Bankası 2006 yılında Türkiye bankacılık sektörünün en büyük ortaklığını gerçekleştirmiştir. En büyük bankalardan olan koçbank ile diğer en büyük olan banka Yapı Kredi’nin  birleşmesi ile kendisini dahada büyütmüştür.

Yapı Kredi bankası ilanına başvuruda bulunmak için kariyer.net adresini kullanabilirsiniz.

3 Comments

 1. gamze

  11 Eylül 2014 at 17:16

  iş ilanına nasıl başvurabilirim acaba

 2. Esra

  29 Eylül 2014 at 17:21

  Kariyer.netteki ilanin linkini paylaşabilirseniz sevinirim …

 3. izzettin öveç

  3 Kasım 2014 at 15:47

  merhaba sizin kurumunuzda çalışmak istiyorum 5343848673

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.