İş Başvurusu

Vodafone İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

vodafone-logoVodafone’da çalışmak ister misiniz? Vodafone iş başvurusu ve Vodafone personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Vodafone insan kaynaklarını araştırdık.Vodafone iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Vodafone Çalışma Saatleri 
Çalışma saatlerimiz 8.00-17.00 arasındadır.

Vodafone Çalışma Ortamı
Plazalarımızda çalışanlarımızın “kuaför, kuru temizleme, lostra ” gibi günlük ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden karşılayabilecekleri hizmet alanları sunuyoruz.

Vodafone Sosyal Ortamlar
– Yemekhane
– Lavazza Cafe

Vodafone Sağlık ve Bakım
– Fitness
– Kuaför
– Şirket Doktoru
– Kuru Temizleme
– Lostra

Vodafone Ulaşım
– Personel Servisi
– Otopark

Vodafone Diğer Olanaklar
– Toplantı ve Eğitim Odaları
– Vodafone Cep Merkezi
– Market

SEÇME VE YERLEŞTIRME, VODAFONE TÜRKIYE’NIN, EN BEĞENILEN ŞIRKETLERDEN BIRI OLMA VE YÜKSEK PERFORMANS GÖSTEREN BIR ORGANIZASYON KÜLTÜRÜ YARATMA HEDEFINE ULAŞMA AÇISINDAN EN ÖNEMLI SÜREÇLERDEN BIRISIDIR.

En iyi yetenekleri şirketimize kazandırma hedefimizden ödün vermeyerek, global işe alım-yerleştirme süreçleri ve alanında uzman yetenek danışmaları ile son derece dikkatli ve özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygulamaktayız.

En beğenilen şirket olma hedefimiz ve bu yönde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, on bir milyonu aşkın profesyonelin yer aldığı Kariyer.net sitesinin kullanıcıları arasında yapılan oylama ile Vodafone Türkiye “En Beğenilen Firma” ödülünü almıştır.

İş yapış biçimimizin temelini oluşturan “Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Başarma Hırsı ve Azmi, Yerel Kökleri olan Globallik” adaylarda aradığımız ortak yetkinliklerdir.

Müşterilerimize en iyi hizmet, ürün ve servisleri sunmak ve eşsiz bir müşteri deneyim yaşatmak üzere Vodafone Türkiye çalışanları “Hız, Sadelik ve Güven” prensipleri ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda Vodafone Türkiye’de çalışmak isteyen adaylarda “Hız, Sadelik ve Güven” aradığımız ortak davranış göstergeleridir.

Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli ve kararlı, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilmek.

Vodafone Türkiye’ye başvurunuzu; ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” ile yapabileceğiniz gibi, www.kariyer.net’de de iş ilanlarımızı detaylı olarak görebilirsiniz.

İletilen tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde Vodafone Türkiye’nin İnsan Kaynakları CV veribankasına kaydedilmekte ve 6 ay süresince muhafaza edilmektedir.

Şirketimizin işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için CV veribankasından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek aranılan pozisyon için gerekli nitelik/deneyimlere uyan adaylardan bir havuz oluşturulmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

Değerlendirme sürecimizde genel olarak;

  • Telefon mülakatı neticesinde olumlu değerlendirilen adaylar, “İngilizce Seviye Tespit Sınavı”na ve “Yetkinlik Bazlı Mülakat”a katılım için davet edilirler. Aranılan pozisyonlardaki yetkinlikler ile kişisel yetkinliklerin örtüşüp örtüşmediği değerlendirilmektedir.
  • Gerekli pozisyonlarda “Değerlendirme Merkezi” uygulanmaktadır.
  • Bazı pozisyonlarımız için “Analitik Düşünme, Senaryo ve Durumsal Ölçüm” testleri yapılmaktadır.

Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Şirketimiz web sitesi kariyer.net altyapısı desteklemektedir. Başvurularınız sadece Vodafone Türkiye İnsan Kaynakları departmanı tarafından görüntülenir ve değerlendirilir.

1 Comment

  1. fatma

    3 Ağustos 2016 at 14:29

    Wadofonda calismak istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.