İş Başvurusu

Viessmann İşçi Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Yazan  | 

Viessmann_kombi-servisi-300x165Viessmann’da çalışmak ister misiniz? Wiesmann iş başvurusu ve Viessmann personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Viessmann insan kaynaklarını araştırdık. Viessmann iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Alman özel otomobil üreticisi olarak bilinen Viessmann , 1950’leirn otomobillerine yeniden biçim vererek üreten bir firmadır. Viessmann iş başvurusu ile ilgilenenlerin firmanın internet sitesini incelemeleri yararlı olacaktır. Çünkü bu site aracılığıyla söz konusu şirket içinde çeşitli pozisyonlardaki çalışma imkânlarını takip edebilme şansına sahip olunmaktadır.

Viessmann firması Türkiye’ye de geldiği, ikinci el araçlarının ülkemizde de satıldığı belirtilmektedir. Normal fiyatı oldukça pahalı olan bu araçlar, 2. el piyasalarda daha uygun bir fiyata bulunabilmektedir.

Viessmann iş başvurusu dendiğinde Türkiye’de daha çok Manisa ili akla gelmektedir. Eski dönemde otomotiv bölümünde yarı zamanlı çalışan arayışına giren şirket, şu anda eleman aramamaktadır. Daha önce yayınlanan iş ilanları kaldırılmıştır. Bu nedenle söz konusu firmanın kendisine ulaşılması ve bu yolla müracaatta bulunulması daha yerinde bir karar olacaktır.

Viessmann firmasına iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.