İş Başvurusu

Tuzla Belediyesi İşçi Personel Alımı

Yazan  | 

Tuzla Belediyesi İşçi Personel Alımı

tuzla-belediyesi-logo-220x161Tuzla Belediyesinde Çalışmak İstermisiniz? Tuzla Belediyesi İşçi Personel Alımı Devam Ediyor. Sizler İçin Tuzla Belediyesini araştırdık ve Sizlere Sunuyoruz.Sizde Bu Başvurudan Yararlanmak İçin Vereceğimiz Bilgileri Okuyp Alt Kısımdaki Link Bölümünden Başvurunuzu Bulabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ

SEMANUR YAVUZ

1967 yılında Sivas’ta doğdu. İlk ve orta öğretimin ardından, Sivas Ticaret Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslar arası İlişkiler Bölümüne girdi. 1989 yılında mezun olan Yavuz, Sivas Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde belediyenin bilgisayarize olmasından sorumlu personel olarak göreve başladı. 1993 yılında Tuzla Belediyesi’ne tayin olan Yavuz, Bilgi İşlem Müdürlüğüne atandı. Satın alma Müdürlüğüne de vekalet eden Semanur Yavuz, bilgi işlem sistemi ve Satın Alma Müdürlüğü’nün kurulmasında görev aldı. 1994 yılından itibaren Hesap işleri Müdürlüğü’nü de 4 yıl sürdürdü.

1998 yılında Bilgi İşlem Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü, Personel Müdürlüğü ve belediyenin Toplam Kalite Sistemi oluşturması için üst kurulda yer aldı.18 Nisan 1999 tarihinden itibaren Akfırat Belediyesi’nin Kurulması çalışmalarıyla görevlendirildi. Valilik oluruyla Akfırat Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğünü 2004 yılına kadar sürdürdü. Bu tarihten sonra tekrar Tuzla Belediyesi’ne dönen Semanur Yavuz, Araştırma, Planlama Koordinasyon Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğü görevlerini yürüttü. 2006 yılından beri Yazı İşleri ve Kararlar Müdürlüğü görevini yürüten Yavuz, İnsan Kaynakları Müdürlüğüne de vekalet etmektedir. İngilizce Bilen Yavuz, evli ve iki çocuk annesidir.

Personel eğitim seminerleri devam ediyor

Tuzla Belediyesi, personelin kişisel gelişimi ve iş motivasyonunu artırmak, vatandaşla ilişkilerini ve çözüm odaklı hizmet yaklaşımını geliştirmek amacıyla gerçekleştirdiği eğitim seminerlerine devam ediyor.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen seminerlerde, stajyerlerden kadrolu personele kadar bir çok birime yönelik gerçekleştirilen eğitim seminerlerine katılan belediye personeli, yürütülen programlardan oldukça memnun. Tuzla Belediyesi’nin toplam hizmet kalitesini artırmaya yönelik olarak yürütülen eğitim programları, personel tarafından büyük ilgi görüyor.

Belediye Personeline İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi

Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminerde, belediyenin ağır ve tehlikeli iş kollarında çalışan personele iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.

Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, personelin sağlıklı ve güvenli bir şekilde hizmet verebilmesi için eğitim düzenledi. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı İsmail Macit, Tuzla Belediyesi’nde ağır ve tehlikeli iş kollarında çalışan personele iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verdi. Seminerde, personelin sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi için uyması gereken kurallar ve olası durumlarda yasal hakları anlatıldı.

Tıkla Yaz;

Bir tıklama ile Belediyemize talebinizi iletebilirsiniz.Tuzla Belediyesi Tıkla Yaz uygulamasını kullanmak için

 

Tıkla Konuş;

Belediye birimlerimizle Bilgisayarınızdan konuşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.Tuzla Belediyesi Tıkla Konuşuygulamasını kullanmak için

Adres;

Evliya Çelebi Mh. Hat Boyu Cd. No:17 34945 Tuzla / İST

Telefon: 444 0 906
Fax: (0216) 581 47 73

1 Comment

  1. Muhammet ateş

    29 Eylül 2017 at 21:13

    Tuzla belediyesi n de çalışmak istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir