Güncel Memur ,İşçi Personel Alımları, Güncel İş Haberleri- 29 Ağustos 2016, Pazartesi

PTT İşçi Personel Alımı 2014

16 Mayıs 2014
PTT İşçi Personel Alımı 2014

PTT İşçi Personel Alımı 2014

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

PTT Personel Alımı yapıyor. Sizde PTT’de çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? PTT’de çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. PTT İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

PTT İşe Alım, Başvuru

Bu süreç içerisinde KPSS ye girmiş ve Yönetim Kurulunun belirlemiş olduğu puanı almak şartı bulunmaktadır. Eğer bu şartları sağlıyor ise adaylar işe alınabilirler. Eğer istenilen puanın altında bir puan alınmış ise işe girmekte mümkün olmayacaktır. KPSS puanına göre kimlerin yazılı ya da sözlü sınavına gireceğine yine aynı şekilde PTT Yönetim Kurulu karar verecektir. Buradan şunu anlayabiliyoruz ki eğer KPSS puanınız yüksek ise işe girme şansınızda o kadar fazla olacaktır.

PTT memur personel eleman alımı 2014 yılı içerisinde belki farklılıkta gösterebilir ancak; geçtiğimiz yıllarda bu şekilde olduğunu gördüğümüzden şimdiden sizlere bu bilgileri rahatça verebiliyoruz. Aynı şekilde eğer alımlarda herhangi bir değişiklik söz konusu olursa, zaten bildiğiniz gibi PTT bunları ayrıca hem kendi sitesinden hem de gerekli yerler aracılığı ile bildirecektir.

PTT Memur Personel Eleman Alımı Nasıl Yapılır?

Açıktan PTT ye girmiş olan herkes ilk başta 4 aylık bir deneme süresine tabii tutulacaktır. Bu 4 ayın sonrasında kişilerin kurumda çalışıp çalışmayacağı hakkında bilgi verilecektir. Eğer kişiler buraya uyum sağlayabilirlerse, devam edilecektir. Fakat dediğimiz ilk gibi ilk başta sadece 4 aylık deneme sözleşmesi yapılacaktır. Eğer PTT memur personel eleman alımı gerçekleşmiş olup deneme sürecinde başarılı olurlar ise ilk olarak 3 yıllık bir sözleşme imzalanacaktır. Bu 3 yıl boyunca da grev yapma ya da toplu halde görevden çekilmek gibi eylemlere çalışan memurlar kesinlikle katılamayacaklardır.

Yorumlar

 1. Şükran Alkan diyor ki:

  Iyi günler işletme önlisans mezunuyum.kurumunuzda çalışmak istiyorum. Tesekur ederim saygilarimla..Iletsim:0542 224 3928

 2. Saliha diyor ki:

  Iyi gunler emlak ve emlak yonetimi onlisans mezunuyum. Kurumunuzda calismak istiyorum. Bu konuda bilgilendirilmek istiyorm. Simdiden tesekkur ederm. İletisim: 05304163642

 3. cemal diyor ki:

  Iyi gunler lise mezunuyum. Kurumunuzda calismak istiyorum. Bu konuda bilgilendirilmek istiyorm. Simdiden tesekkur ederm.

 4. cemal diyor ki:

  Iyi gunler lise mezunuyum. Kurumunuzda calismak istiyorum. Bu konuda bilgilendirilmek istiyorm. Simdiden tesekkur ederm. tlfon:0542 373 11 18

 5. remzi diyor ki:

  mrb.bilgisayar mühendsisi 4. sınıf öğrencisiyim. ikinci öğretim okuyorum kurumunuzda çalışmak istiyorum. saygılar

 6. remzi diyor ki:

  05353396422

 7. Evrim Karadaş diyor ki:

  İyi günler işletme bölümü lisans mezunuyum kurumunuzda çalışmak istiyorum

 8. Buket diyor ki:

  İyi günler kamu yönetimi. lisans. mezunuyum kurumunuzda çalışmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun çok zor durumdayım😞😞😞

Yorum Yaz