Bayilik

Popeyes Bayilik Veriyor

Yazan  | 

Popeyes Bayilik Veriyor

Popeyes_Louisiana_Kitchen_96638İleri Gelen Fostfood Firmalarından Popeyes Bayilik  Veriyor. Popeyes Bayisi Olmak İstermisiniz? Popeyes İnsan Kaynaklarını Araştırdık Popeyes Bayilik Bilgilerine Ulaştık bayilik şartlarını fiyat bedellerini sizlere sunuyoruz.

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Popeyes’in Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

 

Popeyes Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:
Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olmak
Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi
Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmek

Popeyes Eğitim:
Seçilen işletmeci adayı, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Popeyes Destek Hizmetleri:
İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.
Popeyes Yatırım Şartları:
Yatırım maliyeti; restoranın yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle birlikte 500.000 USD+ KDV ‘den başlamaktadır.

Popeyes Yer Seçimi:
Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

Popeyes Fiziksel Özellikler:
İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alan minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımızın için depolar dahil 120 m2 alan yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi için (0212) 310 66 00 numaralı telefondan Franchise Departmanını arayabilirsiniz.
Popeyes® Türkiye
TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres : Emirhan Cad. No:145/A Atakule Binası Kat:2 34349 Dikilitaş / Beşiktaş / İstanbul
Tel : +90 212 310 66 00Faks : +90 212 236 56 45

Kaynak:bayiliklistesi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.