Bayilik

Pilav Yerim Franchising Bayilik Veriyor

Yazan  | 

Pilav Yerim Franchising Bayilik Veriyor

imagesPilav Yerim Franchising Bayilik Vermeye devam ediyor.Bildiğiniz Üzere Pilav türkiyenin Geleneksel Yemeklerinden Biridir İçimizde Pilavı Sevmeyen Az İnsa Vardır .Pilav Bayisiyle Hem Kendinizi Büyütün Hemde İnsanlara Bir Faydada Bulunun. Bildiğiniz Gibi Yemek Sektörü hiç Batmayan Bir Sektördür, Hele İse Pilav Hem Ucuz Hemde Geleceği Olan Bir Şeydir . Umarım İçimizde Seyyar Arabalardan Pilav Almayan Kalmamıştır . İşte Pilav Yerim Firması Bu Geleneği Fast Food Olarak Milletimize Hızlı Bi Şekilde Sunuyor Sizde Böyle Bir Bayilik Açarak Gelirinizi Arttıra Bilirsiniz . Paylaşacağımız Bilgileri Okuyaka Dahada Açıklık Gelmiş Olur.

Franchisingin ve fast foodun hızlı, pratik ve eğlenceli artılarını sağlıklı ve hijyenik bir ürünle birleştiren ilk marka olan Pilav Yerim yepyeni bir sistem yaratıyor. Binlerce yıllık kültüre sahip olan pilava hak ettiği değeri verip onu bin yıl sonrasına ulaştırmayı amaçlıyor.

Pilav ve çeşitlerini ilk günkü tazeliğini korumak işin şoklayan Pilav Yerim, böylelikle hijyen, standart lezzet, lojistik maliyetleri gibi birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Ve franchisee işletmecilerine sorunsuz, güvenli, işletmesi kolay, prestijli bir iş modeli sunuyor.

Pilav Yerim’in hedefi 2014 sonunda Türkiye genelinde 40 şubeye ulaşmak.

Pilav Yerim franchising şartları

Cadde üzerinde ortalama 25 – 35 m2 büyüklüğünde bir dükkân ve yaklaşık 60 bin liralık bir yatırımla kendi Pilav Yerim işletmenizi kurabilirsiniz. Üstelik siz dükkânı kiraladıktan sonra işletmeniz anahtar teslim olarak teslim ediliyor. Bu bedele iç dekorasyondan tabelaya, masa sandalyelerden motoruna, broşürlerden açılış organizasyonuna kadar her şey dahil.

İletişim
0 312 395 05 23
www.pilavyerim.com
franchise@pilavyerim.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.