Güncel İş Haberleri- 22 Temmuz 2014, Salı

Lassa Lastik İşçi Personel Alımı İş Başvurusu 2014

15 Kasım 2013
81 kez görüntülendi

Lassa Lastik İşçi Personel Alımı İş Başvurusu 2014

Lassa Lastik İşçi Personel Alımı İş Başvurusu 2014

Lassa Lastik İşçi Personel Alımı Yapıyor.Sizde Lassa Lastik te Çalışarak hem kariyerinizi hemde kazancınızı değiştirebilirsiniz.Lassa Lastik İşçi Personel Alımından Yaralanmak İçin Yaralanmak İçin Sitemizde Paylaştığımız Lassa Lastik İnsan Kaynakları Bilgilerini ve Lassa Lastik Hakkında Bilgileri Okuyarak Alt Kısımda Bulunan Başvuru Formu Linkine Tıklayarak Başvuruda Bulunabilirsiniz.

Lastik sektöründeki 30. yılını kutlayan, Türkiye’nin köklü ve lider lastik markası Lassa’nın temelleri 1974 yılında atıldı. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı. Lassa lastikleri, bugün Türkiye’nin en büyük lastik üreticisi olan Brisa’nın araştırma geliştirme çalışmalarıyla ve kullanılan en son teknolojiyle üretiliyor.

 

Lastik sektöründe her gün daha da büyüyen Lassa, Türkiye yollarındaki uzmanlığını ve deneyimini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya satıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. 350.000 m2 lik dünyanın en büyük lastik fabrikalarından olan Brisa’da üretilen Lassa, 50’den fazla ülkede, yüzlerce satış noktasında tüketicilerini Lassa lastiklerinin kalitesiyle buluşturuyor.

Lassa, yerel ve uluslararası pazarların ihtiyaçları doğrultusunda, bağımsız test kuruluşları tarafından onaylanmış, başarısı aldığı pek çok ödülle tescilli ürünler sunuyor. Ulusal Kalite Ödülü (1993) ve Avrupa Kalite Büyük Ödülü (1996) sahibi Lassa’nın lastikleri Türkiye’nin yol şartlarına en uygun kalite ve dayanıklılık iddiasıyla üretiliyor, Alman tescil kurumu TÜV SÜD tarafından da onaylanıyor. Tüketicilerin güvenle kullanabileceği Lassa lastikleri detaylı güvenlik testlerinden geçtikten sonra satışa sunuluyor.
Lassa’yı lider yapan özelliklerinin başında müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet geliyor. En iyi ürünü, en iyi hizmetle birleştirmek Lassa’nın kurumsal felsefesinde birincil önceliği oluşturuyor.
Lassa satış ve satış sonrasında yaygın servisleriyle, 7 gün 24 saat müşterilerinin yanında olan Lassa Yol Yardımı ile, bugün olduğu gibi her zaman en hızlı, en güvenilir marka olma iddiasını koruyor.Lassa üstün lastik teknolojisini sadece yollarda değil, yarış parkurlarında da sergiliyor. Lassa Yarış Lastikleri, Türk mühendislerinin çalışmaları sonucunda İzmit’te özel olarak üretiliyor, 2005′den beri Türkiye’nin tüm parkurlarındaki yarışlarda kullanılıyor. Türkiye’deki yarışlarda elde ettiği şampiyonluklarla başarıdan başarıya koşan Lassa Rally Team, 2009 yılından beri ülkemizi Avrupa parkurlarında da temsil ediyor. Lassa Yarış Lastikleri Geliştirme Projesi’nden elde edilen bilgi birikimi, binek lastiklerin geliştirilmesine de yardımcı oluyor. Zorlu yarış parkurlarında edinilen bilgiler, binek lastiklerin daha dayanıklı ve daha yüksek performanslı olarak geliştirilmesinde kullanılıyor.

Değerli Müşterimiz,

Müşteri İletişim Merkezimizin öncelikli amacı sizlere günün her saatinde hizmet vermek ve gülen bir yüzle karşılamaktır. Haftanın 7 günü hizmet veren Müşteri İletişim Merkezimizden, tüm ürünlerimizin özellikleri ve Lassa Yetkili Bayilerimiz hakkında bilgi alabilir; istek, ihtiyaç ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Gerek ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, gerekse bayilerimiz ve çalışanlarımız ile ilgili her türlü eleştiri, teşekkür, öneri, yeni fikir ve isteklerinizi bizlere doğrudan telefonla iletebilir veya aşağıdaki bölümden yazılı başvuruda bulunarak paylaşabilirsiniz. Tüm başvurularınız titizlikle değerlendirilecek ve aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçilerek yapılacak çalışma ve çözümle ilgili bilgi verilecektir. Elektronik posta ile yapılan başvurularda, başvurunun statüsü ile ilgili bilgilendirme e-posta adresniz üzerinden yapılacaktır. Bize ilettiğiniz görüş, öneri ve şikayetleriniz daha iyi bir hizmet sunmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımıza ışık tutacaktır. Zaman ayırdığınız için içtenlikle teşekkür ederiz.

Hedefimiz, sizinle birlikte daha iyiye ulaşmak ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmektir.

Lassa Lastik İşçi Personel Alımı İş Başvurusunda Bulunmak İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Belediyesi İşçi Personel Eleman Alımı 2014 başlıklı makalemizde işçi alımı, işçi personel alımı ve Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın