Manşet

Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı

Yazan  | 

Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı

Günümüz şartlarında her insan bir iş arayışına girmiştir. Herkes iyi bir işim olsun, iyi bir kariyerim olsun diye bir telaş içerisindedir. Malesef ki ülkemiz standartlarında iş bulmak çok zor bir hal almıştır hatta iyi bir iş bulmak bile bir meslek haline gelmiştir diyebiliriz. Üniversite mezunu olup ta iş bulamayan insanımızın sayısı gün günden artmaktadır. Durum böyle olunca iyi bir iş bulmak dahada zorlaşmıştır. Ama hiç üzülmeyin iyi bir iş ve kariyer fırsatı ayağınıza geldi diyebiliriz. Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye genelinde personel alacağını duyurdu. Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye’de bankacı olmak isteyen bankacı adaylarının yüzünü sevindirdi. Kuveyt Türk’te çalışmaya başlayarak sizde iyi bir kariyer fırsatını yakalayabilirsiniz ve kariyer planlarınızı rahatlıkla Kuveyt Türk’te büyütebilirsiniz.

Peki Kuveyt Türk Katılım Bankasına nasıl başvuruda bulunabilirim, diye endişelenmeyin alt kısımda vermiş olduğumuz bankaya ait bir takım bilgileri okuyarak ve aradığı eleman da neler istediğini ve genel şartlara ulaşabilir ve ardından başvuru yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankasında İş Hayatı

Kuveyt Türk, başarısının ardında çalışanlarının olduğu prensibinden hareketle çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlayan, sürekli gelişim imkânları sunan, motivasyonunu arttırarak iş yaşantısıyla beraber sosyal hayatlarını da destekleyici bir çalışma ortamı sağlar.

Çalışanların birbirleriyle etkili bir iletişim kurması, çalışma ortamı dışında bir araya gelmeleri ve iş birliği kültürünü arttırmak amacıyla çalışanların öncülüğünde ve Kuveyt Türk’ün de desteğiyle farklı alanlarda sosyal kulüpler kurulmuştur. Tiyatro Topluluğu, Edebiyat, Musiki, Gezi, Fotoğraf, İnovasyon ve Teknoloji, Sinema ve Profesyonel Gelişim Kulüpleri ile Girişimci Bayanlar Platformu mevcut kulüplerdir. Şube ve departman çalışanlarını kapsayacak şekilde motivasyonu da arttırmaya yönelik futbol turnuvaları düzenlenmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası İşe Alım Süreci

Kuveyt Türk, iç ve dış müşteri memnuniyetine önem veren, takım çalışmasında başarılı, iletişim ve ikna becerileri kuvvetli, başarı odaklı ve faizsiz bankacılıkta çalışmaya istekli kişilerin çalışmak istediği bir bankadır.

Her biri alanlarında uzman kişilerden oluşan işe alım ekibimiz birden çok işe alım tekniği uygulayarak belirtilen özellikteki kişilerin işe alımını gerçekleştirmektedir. Doğru işe doğru adayın yerleştirilmesi için yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek sınavları, grup mülakatları, vaka çalışmaları, kişilik testleri vb. envanterler ile işe alım süreci yürütülmektedir. Uygulama sonucu olumlu olan adaylar İşe Alım Komitesi tarafından değerlendirilerek süreç sonuçlandırılmaktadır.

Adaylar internet sitesinden kısa özgeçmişlerini oluşturarak başvuruda bulunabilirler. İnternet üzerindeki başvurular pozisyon için aranan öğrenim durumu, iş tecrübesi vb. hususlar dikkate alınarak olumlu adaylar işe alım sürecine tabi olur.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı İlanına Başvuruda Bulunmak İçin Buraya Tıklayınız.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Müfettiş yardımcısı Alım İlanına Başvuruda Bulunmak İçin Buraya Tıklayınız

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.