İş Başvurusu

Kuveyt Türk İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

Kuveyt Türk’te çalışmak ister misiniz? Kuveyt Türk iş başvurusu ve Kuveyt Türk personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Kuveyt Türk insan kaynaklarını araştırdık. Kuveyt Türk iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

1989 yılında kurulan Kuveyt Türk, Türkiye’nin 2. özel finans kurumu olma özelliğine de sahiptir. Sermayesinin %62si Kuveyt Finans Kurumu’na %9′u Kuveyt Devlet sosyal Güvenlik Kurumu’na, %18′i Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne, %2′si diğer ortaklara ve kalan %9′u da İslam Kalkınma Bankası’na aittir.

Kuveyt Türk’te insan kaynakları stratejik bir yol üstlenmektedir. Kuveyt Türk çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kuveyt Türk başarısının ardında çalışanlarının olduğuna inanan prensiplerini savunmaktadır. Çalışanlarının birbiriyle uyum içinde olması ve sürekli etkinlikleriyle iş gücünü yükseltmeyi başarmaktadır.  Kuveyt Türk’te çalışanların maaşları kişiye göre değil yapılan işe göre verilecek olan ücret politikası üzerine kuruludur.

İş Başvurusu Yapmak İçin Buraya Tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.