Güncel İş Haberleri- 23 Aralık 2014, Salı

İstanbul Belediyesi Zabıta Alımı

1 Ekim 2013
3.452 kez görüntülendi

İstanbul Belediyesi Zabıta Alımı

İstanbul Belediyesi Zabıta Alımı

ibb_zabitaMemurlar için çok önemli olan zabıtalık İstanbul belediyesi zabıta alımı gerçekleştiriyor.Bizde Sizlere Yardımcı Olabilmek İçin İstanbul Belediyesi Zabıta Alımı Başvuru Formunu Ulaştırıyoruz.Sizde kariyerinizi Zabıtalık Yaparak Geliştirmek İstiyorsanız Hiç Zaman Kaybetmeden Vermiş Olduğumuz Bilgileri Okuyarak Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz. Bir Çok İnsan İşinden Şikayetçi Olduğu İçin Sizlere Çok Öneli Bir Fırsat Sunuyoruz.Eğer Bu Kriterler Size Göreyse Hemen Formu Doldurunuz.

Kariyer'.net'teki İş İlanlarına Başvurmak İçin Buraya Tıklayınız.

İstanbul Belediyesi’ne iş başvurusu yapmak için sayfamızdan İstanbul Belediye’sinin tarihçesini inceleyin, devamında İstanbul Belediyesi Personel ilanları ve İstanbul Belediyesi İşçi Alımı haberlerine ait linki bulabilirsiniz.

Şehir, iktisadi büyüklük açısıdan dünyada 34., nüfus açısından belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’da, Moskova’dan sonra, ikinci sırada gelir.

İstanbul Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur.[7] İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası veya Asya Yakası denir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarım ada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin [8] 39 ilçesi vardır.[9] Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır.

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, M.S. 330 – 395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395 – 1204 ile 1261 – 1453 yılları arasında Doğu Roma İmparatorluğu, 1204 – 1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 – 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yaptı.[10] Ayrıca İstanbul, hilafetin Osmanlı İmparatorluğu’na geçtiği 1517′den kaldırıldığı 1924′e kadar Sünni İslam’ın da merkezi oldu

Kariyer'.net'teki İş İlanlarına Başvurmak İçin Buraya Tıklayınız.

İstanbul Belediye’sinin Zabıta Alımı İş Başvurusu İçin  buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

  1. SEDA NUR TURHAN diyor ki:

    i letişim bilgiM 05315453579

  2. SEDA NUR TURHAN diyor ki:

    Iletisim bilgim 05315453579

Yorum Yaz