Memur Alımı

HSBC Memur Personel Alımı

Yazan  | 

HSBC Memur Personel Alımı

Günümüz şartlarında işsizlik çeken bir çok vatandaşımız bulunmakta. Bir çok insan ise iyi bir iş bulmak ve iyi bir kariyer yapmak isteminde. Peki iyi bir iş nasıl bulunur ve kariyer nasıl yapılır diye soracak olursanız? Her mesleğin ve her kişinin farklı ayrıcalıkları vardır. Bazıları bankacı olur, bazıları ise o bankanın müdürü olur. Sizde iyi bir iş bularak kariyer sahibi elde edebilirsiniz. Öyleyse sizlere iyi bir haberimiz var. HSBC bankası Türkiye genelinde bir memur personel arayışına girdi. Sizde HSBC bankasında çalışmaya başlayarak iyi bir kariyer sahibi olabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. HSBC Memur Personel Alımı ilanı bir çok kişiyin yüzünü sevindirirken bazı şartlarınıda belirtti. Bu şartlara ve genel niteliklere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. HSBC iş başvurusunda bulunmak için istenilen niteliklere uymanız ve arana şartlarda biri olmanız gerekir. Eğer aranılan nitelikte biriyseniz en alt kısımda bulunan başvuru linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ama öncelikle HSBC bankasına ait tarihini inceleyiniz ve genel bilgileri dikkatli bir şekilde okumalısınız.

HSBC Dünya Grubu

HSBC grubu Asya-Pasifik, Avrupa Bölgesinde, Kuzey ve Güney Amerika bölgesinde, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde faliyet göstermekle kalmamış. Ayrıca  HSBC Grubu , dünyada en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından birisi olmuştur. HSBC Grubu’nun asıl merkezi Londra’da bulunmaktadır. HSBC Grubu Dünya genelinnin 87 ülkesinde , yaklaşık 7.500 şubesi ve ofisi ile 307.000 personeliyle çalışmaktadır. Yaklaşık 95 milyon müşterisinide kusursuz hizmet sağlamaktadır.

HSBC Türkiye

1990 senesinde İstanbul’da yabancı sermayeli banka olarak kurulmuş olsan Midland Bankası , 1999 senesinde HSBC Bankası olarak ismi değiştirilmiştir.  Türkiye genelinde 1990 senesinden itibaren kurumsal bankacılık alanında ve sermaye piyasalarında etki gösteren HSBC Bankası 1997 senesinden bu güne kapsamlı bir ürün hizmeti ile bireysel bankacılık hizmeti sunmaya başladı. 2001 Ekim ayında Demirbank Bankasını satın almasının ardından , 2001 Aralık ayında birleşme işlemlerini gerçekleştirdiler. 19 Eylül 2002 Benkar Tüketici  Finansmanı  ve  Kart Hizmetleri A.Ş, Advantage markası dahil olmak üzere satın alındı.

Ayrıca  2005  yılında  Anadolu  Hayat Emeklilik A.Ş. ile yapılan anlaşma ile 2 adet emeklilik   fonu   portföyünün  yönetimini  üstlenilmiştir. Aynı  tarihte  İşletme Bankacılığı kurulmuştur.

HSBC Türkiye Genelinde Çalışacak Adaylardan İstenilen Genel Nitelikler

• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
• Tercihen SPK lisans belgesine sahip,
• Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• 1987 ve sonrası doğumlu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş,
• Ekonomi ve finans sektörüne ilgi duyan,
• Finansal verileri yorumlama yeteneğine sahip,
• İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
• Analitik düşünme yeteneğine sahip, dinamik, araştırmacı.

 HSBC’ye Katılmak İstermisiniz.?

• Bireysel müşterilere, etkili müşteri iletişimi ve mükemmel hizmet kalitesi ile tüm bireysel bankacılık ürün ve hizmetlerini sunmak,
• Satış sürecini etkin yöneterek, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini tespit etmek,
• Mevcut müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin kazanımında katma değer yaratmak,
• Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerinin tespitini yaparak, müşteri odaklı yaklaşım getirebilmek.

Aldığınız sorumluluklar ve gelişim fırsatları ile potansiyelinizi keşfedecek ve geleceğinizi şekillendirebileceğiniz bu programda geleceğinize dair bir çok sorunuza da cevap bulmuş olacaksınız.

HSBC Türkiye Genelinde Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımı İlanına Başvuruda Bulunmak İçin Buraya Tıklayınız.

HSBC Türkiye Geneli Farklı Açık Pozisyonlara Bakmak İçin ve Başvuruda Bulunmak İçin Buraya Tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.