İş Başvurusu

Gratis İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

617040-gratis_logo_200Gratis’te çalışmak ister misiniz? Gratis iş başvurusu ve Gratis personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Gratis insan kaynaklarını araştırdık. Gratis iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Gratis: Sizin ve ailenizin hak ettiği sağlık ve yaşam kalitesini arttırmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunan kişisel bakım mağazanızdır.
Uzmanlığımız ve fark yaratan servis anlayışıyla size her zaman yakınız.
Amacımız, temel kişisel ihtiyaçlarınızın yanı sıra heyecan veren yeni ürünlerimizle sizin ve ailenizin mutluluğuna katkı sağlamaktır.

Gratis ailesi olarak her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Bu büyüme, tüm çalışma arkadaşlarımız ve adaylarımız için kariyer fırsatları yaratıyor.
Düzenli eğitimler sağladığımız çalışanlarımıza, kariyer yollarında daha sağlam adımlarla yürümeleri için destek oluyoruz.
Genç, dinamik ve heyecanlı ekibimizde siz de yer almak isterseniz, aşağıdaki link aracılığı ile bize başvurabilirsiniz.

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bodrum, Bolu, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ’da şubeleri bulunmaktadır. Bu mağazalarda mağaza sorumlusu ve mağaza sorumlu yardımcısı olarak personeller aranmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 Comment

  1. ikra gönül toprak

    14 Aralık 2014 at 19:39

    iyi akşamlar kısaca kendimi anlatayım iş hayatım 8yıl önce başladı çalıştığım sektör kozmetik iklli ilişkileri kuvvetli takım çalışmasına uyumsağlayan çalışanlarla saygı çerçevesi içinde çalışan işinde başarılı çalışkan dinamik aktif aldığı sorumluluğun farkında işini en iyi şekilde yapan amacı ve hedefi olan yaptığım işin tanımı sipariş raf dizayımı görsel çalışmalar personel sorumlusu olarak çalıştım çalışmadığım dönem içinde halkla ilişkiler bitkisel kozmetik üzerine eğitim kısa dömem muhasebe müşteri anlayışım müşteri bizim sermayemizdir SİZDEN GÖRÜŞME TALEP EDİYORUM UMARIM EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞME TALEP EDİYORUM SAYGILARIMLA İKRA GÖNÜL TOPRAK

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.