Bayilik

GoldMaster Bayilik Veriyor

Yazan  | 

GoldMaster Bayilik Veriyor

GoldmasterSizde GoldMaster Bayisi Olmak İstermisiniz? Öyleyse GoldMaster Bayilik Veriyor. Yürkiyede İlerlemekte olan GoldMaster Küçük Ev Aletlerinde 1 Numara Olmuştur. GoldMaster Bayilik Sistemi İle Türkiyede İlerlemeye ve Satış Mağazalarını Arttırıyor. Detaylı Bilgi İçin Paylaştımız GoldMaster bayilik Şartlarını ve Bilgilerini Okuyunuz.

Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri izleyip, bu gelişim ve teknolojileri 38 yıldır elektronik sektörüne taşıyan GoldMaster, kaliteden ödün vermeyerek tüketiciye en kullanışlı, anlaşılır ve modern ürünler sunuyor.

Teknoloji trendlerini yakından takip ederken, global üretim standartlarında hizmet veren ve ürünlerini; yenilikçi, lider ve tasarım felsefesiyle oluşturup kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile müşterilerine sunan Türkiye’nin öncü elektronik ve küçük ev aletleri markası GoldMaster çatısı altında Türkiye genelinde yaklaşık 4000 satış ve 700’ün üzerinde servis noktası bulunuyor.

Goldmaster satış noktası olmaya hak kazanmış müşteriler, tüm Goldmaster ürünlerini mağazalarında satma hakkına sahip oluyor. Toptancı,AVM, Perakende ve Market kanallarında bayilikler veriliyor. Her kanal için farklı uygulamaların ve satış kondisyonlarının mevcut olduğu sistem ayrı birimler tarafından yönetiliyor.

GoldMaster Bayisi Olmak Çok Kolay

www.goldmaster.me web sitesi üzerinden “Bayi Başvurusu”bölümünden ya da “Ben de bayi olmak istiyorum” linkini tıklayarak başvurunuzu gönderebiliyorsunuz. Başvurunuz önce uzman ekipler tarafından inceleniyor ve bayi yöneticiniz tarafından aranıyorsunuz.

GoldMaster Bayisi Olmanın Avantajları

GoldMaster bayileri, tüm uygulamalardan, kampanyalardan ve avantajlı ürün alımından faydalanıyor. Marka bilinilirliğinden ve güveninden yararlanarak mağazasının prestijini yükseltiyor. Tek bir marka ile çalışarak çok geniş ve farklı bir ürün yelpazesine sahip olan GoldMaster bayileri, ciro ve karlılık anlamında istenilen seviyeye ulaşma imkânı buluyor

38 yıllık ticari hayatında müşterilerini birer ortak gibi gören GoldMaster, onların başarısının aynı zamanda markanın başarısı olacağı bilinciyle hareket ediyor. Çok ufak hacimlerle başlayıp büyük hacimlere ulaşmış yüzlerce müşteriye sahip olan GoldMaster, satış noktasındaki ürünlerinin de tüketiciye ulaşması amacı ile müşterilerine her zaman eleman, reklam, broşür, stand gibi destekler veriyor.

Ürün tedariği;
Kendi bölgeniz ile ilgili satış personeli veya merkezle iletişime geçerek istenilen ürünlerin siparişini verilirsiniz. Aynı zamanda www.goldbayi.com üzerinden online siparişlerinizi verebilir hem puan kazanır hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.Ürünler şirket aracı veya kargo ile teslim ediliyor.

GoldMaster Hakkında
Goldmaster, 1975 yılında kurulmuş ve elektronik sektöründe günümüze kadar hizmet vermiş Türkiye’nin en köklü elektronik firmalarından biridir. Özellikle uydu sistemleri ile adını duyurmuş ve sektör liderliğine yükselmiştir. 2010 yılından itibaren Küçük Elektrikli Ev Aletleri ve Sağlık grubunda Medisana distrübitörlüğü ile ürün gamını geliştirmiştir. Şu anda Türkiye genelinde büyük Teknomarket ve Gıda Marketleri dahil yaklaşık 4000 noktada ürünleri satılmaktadır.
GoldMaster’ın ürün grupları arasında; dijital uydu sistemleri, HD uydu alıcıları, oto ses ve görüntü sistemleri, LCD LED TV, navigasyon sistemleri, DVD-HD mediaplayer, MP3-MP4 oynatıcılar, cep telefonu, dijital fotoğraf ve kamera, ev sinema sistemleri, ses sistemleri, küçük elektrikli ev aletleri, yaşam konfor ürünleri, sağlık ürünleri, güvenlik sistemleri, uydu yan aksesuarları, bilgisayar ve çevre birimleri, diğer elektronik ürünler yer almaktadır.
www.goldmaster.me

GoldMaster Bayilik Ayrıntılı bilgi için:
Zümrüt Kıçırtı / GoldMaster
zumrut@goldmaster.com.tr
Tel: (212) 875 34 34/ 1436

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.