Banka Personel Alımları

Finansbank Personel Alımı

Yazan  | 

Finansbank Personel Alımı 2014

Finansbank personel alımı yapıyor. Sizde Finansbank’ta çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Finansbank’ta işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Finansbank Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Finansbank iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Alt kısımda vermiş olduğumuz bilgilerde firmanın genel insan kaynakları bilgileri, firmanın personeline vermiş olduğu bilgiler, işe alım süreçleri, ne kadar personel alacağı ve istenilen genel niteliklere ulaşabilir ve bulunan bağlantıdan başvurularınızı yapabilirsiniz.

“Finansbanklı” olmak bankamızı bugünkü başarılı çizgisine ulaştıran nitelikli, genç ve dinamik kadronun bir parçası olmaktır.

Her “Finansbanklı”; işinin lideri, ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olmasının yanında bilgi ve deneyimi ile bankasını temsil eder. Gerek banka içi gerekse banka dışı yaşamında daima bu bilinçle hareket eder.

Her “Finansbanklı” kurumunun hedeflerini kendi hedefleri olarak benimser ve bu hedefleri gerçekleştirme yolunda azami gayret gösterir.

Her “Finansbanklı” bankacılık etik ilkelerine uygun hareket eder, müşterilerine ve çalışma arkadaşlarına saygılıdır.

 • 1987′den bu yana hızla büyüyor, gelişiyoruz.
 • Değişimin ve gelişimin sürekliliğine inanırız.
 • Hepimiz aynı ekibin parçasıyız, birbirimizin hedefleri için çalışırız.
 • Birbirimiz için en doğru çözümleri yaratarak başarıyı garantileriz.
 • Liderlik yalnızca hedefimiz değil, işimizin tanımlarından biridir.
 • İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak banka değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur.
 • En doğru yerleştirmenin yapılabilmesi için pozisyonlar bazında belirlenmiş kriterler ve metodlar kullanılır.
 • İşe alım faaliyetleri yıllık plan dahilinde gerçekleştirilmekte olup, süreç adımları standart ve şeffaf bir şekilde yapılandırılmıştır.
 • Bankamızda başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir.
 • Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, banka içinde yatay ve dikey kariyer olanaklarını Kariyer Bültenleri aracılığı ile çalışanlarımızla paylaşırız.

Sizde Finansbank personel alımı ilanına başvuruda bulunmak istiyorsanız buraya tıklayarak iş başvurusunda bulunabilir ve açık pozisyonları görebilirsiniz.

1 Comment

 1. Hüseyin akşeker

  26 Kasım 2014 at 11:08

  Merhaba ben Hüseyin Akşeker Antalya da ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik belgem var ve sizinle birlikte çalışmak istiyorum 11 yıldır özel güvenlik işiyle uğraşıyorum tlf numaram 0 532 225 91 46 boy 1.75 kilo 76 yaş 33 çok teşekkür ederim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir