Bayilik

Fiero Büfe Kantin Bayilik Veriyor

Yazan  | 

Fiero Büfe Kantin Bayilik Veriyor

bayim_ustFiero Kafe, Kantin ve Büfekonseptimizin en büyük özelliği, temini kolay, bulunabilirliği yaygın, bilinirliği yüksek ürünleri kaliteden ödün vermeden hızlı sunabilmektir. Fiero konsepti, koşuşturma ile geçen hayatımızı keyifli, düşük maliyetli, kaliteli, lezzetli bir molaya dönüştürür. Mağaza lokasyonları bayilik talebinde bulunan kişiler tarafından belirlenir. Cafe için en az 30 m², Kantin için en az 30 m², Büfe için en az 20 m² büyüklüğünde olması gerekmektedir. Belirlenen lokasyon tarafımızdan onaylandıktan sonra dekorasyon aşamasına geçilir. Dekorasyon ile ilgiliFIERO’nun belirlediği mimar, belirli konsept dahilinde bir tasarım hazırlar. Proje onaylandıktan sonra uygulamaya geçilir. Dekorasyon maliyetleri mekânın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Fiero Büfe Kantin Bayilik Veriyor

Bizde Sizler İçin Fiero Büfe Kantin İnsan kaynaklarını Araştırık. Paylaştığımız Bilgilerle Fiero Büfe Kantin Hakkında Hem Bilgi Edinmek Hemde Anlaşma Şartlarını bilmektir.

Ürün Hizmet Kapsamı : Gıda, Cafe, Büfe ve Kantin İşletmeleri
Bayilik Veren Firma : Fiero
Firmanın Kuruluş Yılı : 2005
Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2008
Bayilik Sayısı : 1
Bayilik Giriş Bedeli : 15.000 $
Gerekli Ortalama Sermaye : Lokasyona ve Büyüklüğe Göre Değişir.

Fiero Bayilik Şartları

Aranan iş yeri şartları; mağaza lokasyonları için daha çok kamusal alanları, insan hareketinin fazla olduğu yerleri tercih ediyor. Kamu binaları, hastaneler, askeri birlikler, üniversite kampüsleri ve okullar iyi performans gösterecek iş yeri alternatifleridir. Girişimcide aranan şartlar; Öncelikle işini seven, gönül veren, birebir ilgilenecek şahıs veya şirketleri tercih ediyor.

Fiero Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Personel Temini

Fiero Bayilik İletişim Bilgileri

Franchising Departmanı
İlgili kişi: Gündüz Zorlu
Tel: 0.312. 267 52 02
Gsm: 0.533. 692 33 59
E-mail: gzorlu@fiero.com.tr

kaynak:bayiliklistesi.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.