Güncel İş Haberleri- 29 Ağustos 2014, Cuma

Evde Kına Paketleme İşi 2014

Evde Kına Paketleme İşi 2014

Evde Kına Paketleme İşi 2014

Çalışarak Aile Bütçesine Katkıda Bulunmak İsteyenler İçin Evde Yapılabilecek İşler Arasında En Zevkli ve Kolay Olanı Kına Paketleme İşidir. Biliğiniz Gibi Törelerimizde Kına Gecelerinde Gelinler İçin Kına Gecesi Düzenlenir. Bu törenlerde geline kına yakılırken konuklara da kına dağıtılır. Aynı şekildesünnet kınalarında da sünnet çocuğunun eline kına yakılırken misafirlere sembolik kınalar süslü ambalajlarda dağıtılır. Bebekler içinde altıncı ayında “6 ay kınası” törenle yakılarak kına poşetleri dağıtılır. Bu kadar büyük ihtiyaç alanı varken ortaya büyük bir iş kolu çıkıyor. Bu kadar ilgi gören kına poşetleri değişik ve süslü ambalajlar içerisine yerleştirilerek dağıtıma hazır hale getiriliyor.

[kirmizitext]Evde nasıl kına paketlenir?[/kirmizitext]

Kınalar küçük poşetler içerisine konarak zımbalanır. Süslü kumaşlardan yapılan keseler süslenerek bu poşetler içerisine konarak ağzı renklikurdelelerle bağlanır. Çok değişik modellerde kına ambalajı yapılır, minik kutulara süsler, boncuklar yapıştırılarak da kına paketleniyor. Düğünlere, kına gecelerine kına paketi hazırlayan birçok organizasyon firması bulunuyor. İnternetten bu firmaların ilanlarını aratarak eve iş talep edebilirsiniz.

 

İnternet kullanmıyorsanız ise duvar panolarındaki ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan arkadaşlarından da eve Kına Paketleme İşi veren firmalara ulaşabilirler. İsterseniz yorum bölümüne telefon yazmadan sadece adınızı, soyadınızı ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Kariyer'.net'ten üyelik alarak buradan başvuru yapabilirsiniz.

kaynak: isku.us

Evde Kalem Montajı İşi 2014

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan KPSS Adaylarının Göreve Başlayınca Alacağı Maaşlar Belli Oldu başlıklı makalemizde 2014 KPSS Adaylarının Maaşları, 2014 Memur Maaşları ve KPSS Adaylarının Alacağı Net Maaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

  1. aylin diyor ki:

    acil bu işe ihtiyacım var istanbul kayeşirde ikamet ediyorum 20 yasındyım .

1 14 15 16

Yorum Yaz

Current ye@r *