Güncel İş Haberleri- 31 Temmuz 2014, Perşembe

Evde Kına Paketleme İşi 2014

Evde Kına Paketleme İşi 2014

Evde Kına Paketleme İşi 2014

Çalışarak Aile Bütçesine Katkıda Bulunmak İsteyenler İçin Evde Yapılabilecek İşler Arasında En Zevkli ve Kolay Olanı Kına Paketleme İşidir. Biliğiniz Gibi Törelerimizde Kına Gecelerinde Gelinler İçin Kına Gecesi Düzenlenir. Bu törenlerde geline kına yakılırken konuklara da kına dağıtılır. Aynı şekildesünnet kınalarında da sünnet çocuğunun eline kına yakılırken misafirlere sembolik kınalar süslü ambalajlarda dağıtılır. Bebekler içinde altıncı ayında “6 ay kınası” törenle yakılarak kına poşetleri dağıtılır. Bu kadar büyük ihtiyaç alanı varken ortaya büyük bir iş kolu çıkıyor. Bu kadar ilgi gören kına poşetleri değişik ve süslü ambalajlar içerisine yerleştirilerek dağıtıma hazır hale getiriliyor.

[kirmizitext]Evde nasıl kına paketlenir?[/kirmizitext]

Kınalar küçük poşetler içerisine konarak zımbalanır. Süslü kumaşlardan yapılan keseler süslenerek bu poşetler içerisine konarak ağzı renklikurdelelerle bağlanır. Çok değişik modellerde kına ambalajı yapılır, minik kutulara süsler, boncuklar yapıştırılarak da kına paketleniyor. Düğünlere, kına gecelerine kına paketi hazırlayan birçok organizasyon firması bulunuyor. İnternetten bu firmaların ilanlarını aratarak eve iş talep edebilirsiniz.

 

İnternet kullanmıyorsanız ise duvar panolarındaki ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan arkadaşlarından da eve Kına Paketleme İşi veren firmalara ulaşabilirler. İsterseniz yorum bölümüne telefon yazmadan sadece adınızı, soyadınızı ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

kaynak: isku.us

Evde Kalem Montajı İşi 2014

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan KPSS Adaylarının Göreve Başlayınca Alacağı Maaşlar Belli Oldu başlıklı makalemizde 2014 KPSS Adaylarının Maaşları, 2014 Memur Maaşları ve KPSS Adaylarının Alacağı Net Maaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

 1. dicle diyor ki:

  Ankara’da oturuyorum.Bu işi rahatlıkla yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim dz_1907@hotmail.com

 2. burcu diyor ki:

  Merhabalar Ankara’da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 3. özlem diyor ki:

  merhaba sivas dan yazıyorum ek işe ihtiyacım bu işi kolaylıkla yapacağıma eminim geri dönüş yaparsanız sevinirm

 4. sümeyra fidan patlı diyor ki:

  merhaba ben sümeyra kına paketleme ve kalem montajı işinizi yapma istiyorum ekibimle beraber 9 kişiyiz çevremde bu işi yapabilecek kişilerde çok bizim bu işe ihtiyacımız var kısa sürede bana ulaşırsanız çok sevinirim iyi günler

 5. sümeyra fidan patlı diyor ki:

  istanbulda yaşıyorum

 6. yiğit diyor ki:

  Merhabalar, kız kardeşim ve annem ile birlikte üç kişilik, evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen bir ekip olarak, kına paketleme, mandal -kalem montaj, boncuk,tespih, poşet katlama gibi el pratikliği ve hızı isteyen işlere memnun kalacağınız biçimde itina ile çalışmak üzere talibiz.İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. İyi çalışmalar

1 12 13 14

Yorum Yaz

Current day month ye@r *