İşçi Alımı

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı 2015

Yazan  | 

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı 2015

Eti Maden İşletmeleri işçi alımı yapacak. Eti Maden İşletmeleri bünyesinin işçi ihtiyacını karşılamak üzere 2 adet Proses işçisi alacaktır. Sizde Eti Maden İşletmeleri ailesine dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE

2 DAİMİ İŞÇİ AÇIKTAN ALINACAKTIR

Teşekkülümüz Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) engelli 2 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezine 14.08.2015 tarih ve 27957 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 24.08.2015 tarihi itibarıyla yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu engelli 2 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Proses İşçisi

Lise ve Dengi Okul mezunu 2 kişi alınacak

1 Comment

  1. Rıdvan yiğit

    22 Ağustos 2015 at 09:23

    Slm ben Niğde den arıyorum is icin 22 yaşındayım

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.