İş Başvurusu

Esenler Belediyesi İşçi Personel Alımı

Yazan  | 

Esenler Belediyesi İşçi Personel Alımı

Esenler Belediyesi İşçi Personel AlımıEsenler Belediyesi  İşçi Personel Alımı Yapıyor. Sizde Esenler Belediyesinde Çalışarak Kariyerinizi Geliştirmek İstiyormusunuz? Esenler Belediyesi İnsan Kaynaklarını Araştırdık iş Başvuru Formlarını Bulduk. Esenler belediyesi İş Başvurusunda Bulunmak İçin Alt Kısımda İş Başvurusuna Ait Like Tıklamanız Yeterlidir.

Esenler Belediyesi yapılan iş başvurularını kayıt altına alıyor. Kariyer Merkezi bir taraftan vatandaşların iş sahibi olabilmeleri için özel şirketlerle bağlantıya geçiyor, diğer taraftan ise, başvuruda bulunan kişiler yetenek ve kabiliyetlerine göre belirleniyor.

Yapılan bu çalışmaların ardından özel şirketler ve iş arayan kişi buluşturularak hem iş arayan vatandaşlar yetenekleri doğrultusunda güvenilir ortamlarda iş imkânına kavuşuyor, hem de işverenlere lojistik destek sağlanmış oluyor.

Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi çalışmalarını işverenlerle sürekli iletişim halinde yürütüyor. Böylelikle yeni gelen bir başvuruda, kişiye uygun iş ortamının nerede ve hangi kurumda olduğu rahatlıkla tespit edilmiş oluyor.

Başvuru için ,istekleriniz ve şikayetleriniz için
ESTİM linkine tıklayınız.

16 Comments

  1. Mehtap

    26 Ekim 2017 at 13:00

    Açıktan lise okuyorum belediyede herhangi bir işte çalışmak.istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.