İş Başvurusu

Dedeman Otel İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

dedeman-logoDedeman Otel’de çalışmak ister misiniz? Dedeman Otel iş başvurusu ve Dedeman Otel personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Dedeman Otel insan kaynaklarını araştırdık. Dedeman Otel iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ

40 yıldan fazla deneyimi ile Dedeman Hotels & Resorts Uluslararası İnsan Kaynakları Departmanı; misafir odaklı ve dinamik bir hizmet kültürünü temsil etmektedir. Dedeman Grubu, sürekli faaliyet gösterdiği sektörlerde “Çalışılacak En İyi Şirketler” arasındaki yerini, insan kaynakları uygulamaları ve insan kaynakları alanında ulaştığı en yüksek standartlara bağlı olması ile sürekli kılmaktadır. Operasyonel görevleri koordine eden, değişimi yöneten ve stratejileri oluşturan Dedeman Hotels & Resorts Uluslararası İnsan Kaynakları Departmanı, insan kaynakları yönetimi için en verimli ve yenilikçi yaklaşımları uygulamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI İLKELERİMİZ

  • Tüm ekip üyelerine ortak bir perspektif aşılamak.
  • İnsan kaynakları fonksiyonlarının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesinde iç ve dış müşteri mutluluğunu ön planda tutmak.
  • Büyüme ve gelişme hedeflerimize ulaşmak için Grubumuza nitelikli insan kaynağı sağlamak. Kurumsal hedeflere ulaşmak için takımdaki temel bireysel çabaları koordine etmek.
  • Çalışanlarımıza gerekli eğitimi sağlayarak; organizasyonel değişikliklere uyum sağlamalarını, görev başındaki performanslarını artırmayı ve kariyer planlaması alıştırmalarına uygun, gelecekteki sorumlulukları için gerekenleri yerine getirebilecek yeterlilikte olmalarını sağlamak.
  • Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ile Grubumuz’un hedeflerini entegre etmek ve çalışanı ileride üstleneceği veya üstlenebileceği pozisyonlar için, bu pozisyonların gerektirdiği yeterliliklerle donatarak organizasyon içinde yatay/dikey hareket olanakları yaratmak.

Dedeman Hotelleri, uluslararası bir hoteller zinciridir. Sahibi Dedeman ailesidir. Dedeman hotellerinin ilki 1966 yılında Ankara’da faaliyete geçmiştir.

Dedeman Otelleri
Dedeman İstanbul iş ilanları
Dedeman Ankara iş ilanları
Dedeman Antalya Hotel & Convention Center iş ilanları
Dedeman Konya Hotel & Convention Center iş ilanları
Dedeman Rize iş ilanları
Dedeman Park Antalya iş ilanları
Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center iş ilanları
Dedeman Diyarbakır iş ilanları
Dedeman Palandöken iş ilanları
Dedeman Silk Road Taşkent iş ilanları
Dedeman Şanlıurfa iş ilanları
Dedeman Palandöken Ski Lodge iş ilanları
Dedeman Zonguldak iş ilanları
Dedeman Park Denizli iş ilanları
Dedeman Kapadokya iş ilanları

Yeni Açılacak Oteller

Dedeman Bostancı iş ilanları
Dedeman Park Bostancı iş ilanları
Dedeman Erbil iş ilanları
Dedeman Park Levent iş ilanları

Buradan Basvuru Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.