İş Başvurusu

CMS Jant İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

cms_jant_logoCMS Jant’ta  çalışmak ister misiniz? CMS Jant iş başvurusu ve CMS Jant personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için CMS Jant insan kaynaklarını araştırdık. CMS Jant iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük jant üreticilerinden olan CMS’nin Ege serbest bölgesinde kuracağı yeni fabrikasında istihdam edeceği 500 işçi için düzenlediği işçi alımına beklenenin çok fazlasında başvuru olmuştur.  Kalitesi ve büyük firma oluşuyla tanınan CMS jant şirketi açık olan pozisyonlarına işçi alımına devam etmektedir. CMS jant üretici firması olarak alım yapılan bölümler arasında; mekanik bölüm mühendisi, dış ticaret uzmanı, genel başvuru ve sipariş ve lojistik mühendisi alımları yapılmaktadır. Daha birçok alanda açık pozisyon bulunması halinde personel istihdamı sağlanmaya devam edilmektedir.

CMS JANT İş Başvurusu yapacak bireylerin resmi sitemizden insan kaynakları sayfasından başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirler. Sonuçlar insan kaynakları uzmanlarımız tarafından yayınlandıktan sonra eğer personel alımlarında uygun görüldüyseniz ön mülakat yapılacaktır.Tesislerimizde çalışacak bireylerin ayrıca kariye.net ile başvuru formunu doldurabilirler. CMS JANT İş Başvurusu yaparak sizlerde kariyerinize bu büyük ailede devam edebilirsiniz.

Cms Jant’a iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.