İşçi Alımı

Çelik Motor İşçi Personel Alımı 2014

Yazan  | 

Çelik Motor İşçi Personel Alımı 2014

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunları büyük sıkıntılar verirken, çektiğimiz ekonomik sıkıntılar bizleri epey zorluyor. Ekonomik şartlar yaşantımızı zorlaştırırken , bizler ise mecburen iyi bir işe girmek, kariyer sahibi edinmek ve tabi kide iyi bir para kazanmak telaşına giriyoruz. İyi bir firmada yada kuruluşta çalışmaya başlayarak, hayatın vermiş olduğu işsizlik sorunlarından ve ekonomik zorluklardan kolaylıkla kurtulabiliriz. Güzel bir kariyer sahibi olmak ve bir işte devamlı çalışmak sizi hayatta bir adım daha ileriye alacaktır. Peki iyi bir iş veren firma ve kuruluş nasıl bulabilir diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

 

Çelik Motor personel alımı yapıyor. Sizde Çelik Motor’da çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Çelik Motor’da işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Çelik Motor Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Çelik Motor iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Alt kısımda vermiş olduğumuz bilgilerde firmanın genel insan kaynakları bilgileri, firmanın personeline vermiş olduğu bilgiler, işe alım süreçleri, ne kadar personel alacağı ve istenilen genel niteliklere ulaşabilir ve bulunan bağlantıdan başvurularınızı yapabilirsiniz.

Çelik Motor Hakkında Bilgi
Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, 26 Şubat 1960 tarihinde limited şirket olarak kurulmuş, 14 Mayıs 1970 tarihinde anonim şirket olmuştur.

2010 yılında 50. yılını kutlayan Çelik Motor, isim ve yapısını değiştirmeden aralıksız olarak ve sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket ünvanını başarıyla taşımaktadır.

2001 tarihi itibariyle Kia markasının Türkiye distribütörlüğünü alan Çelik Motor, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimini Kia’nın yeni yapılanmasında kullanmaya başlamıştır. Çelik Motor, kurduğu yaygın servis ağı ve satış noktalarıyla KIA’nın Türkiye’de otomotiv sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmesini sağladı. Çelik Motor, markanın değişen tasarım anlayışı ile birlikte Kia’nın algısını ve imajını ileriye taşımıştır.

2000’li yıllarla birlikte sektörde hızla büyüyen Çelik Motor, yenilikçilik ve girişimciliğini artırarak yeni tüketici alanlarına açıldı.

Bu doğrultuda 2005 yılında Çelik Motor Filo Kiralama kuruldu. Çok kısa bir süre içinde sektörün önemli oyuncularından biri haline gelen Çelik Motor Filo Kiralama, hedeflerini her zaman yüksek tutmaktadır. 2012 yılında 13 bin araçlık parka ulaşan Çelik Motor Filo Kiralama, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çözüm üreten anlayışı ve “tailor made” tabir edilen kişiye özel hizmetleriyle de sektördeki farkını ortaya koymaktadır. Çelik Motor Filo Kiralama, önümüzdeki 3 yıl içinde sektöründe liderliği hedeflemektedir.

Çelik Motor un bu kadar köklü bir geçmişi var iken günümüzde de ilerlemektedir. Her kuruluşunun veya üretim yerinin ihtiyaç duyacağı en önemli varlığı personelidir. Personeline de büyük önem gösteren Çelik Motor günden günede, personel alım ilanları yayınlamaktadırlar. Sizde Çelik Motor iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda bulunan başvuru linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

 BAŞVUR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.