İşçi Alımı

ÇAYKUR En Az İlkokul Mezunu 1500 İşçi Alımı

Yazan  | 

ÇAYKUR, Türkiye İş Kurumu aracılığı ile bünyesine 1500 kişilik kadro ile işçi alımı yapacak. Farklı pozisyonlarda alınacak olan işçi personeller başvurularını en geç 18 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvuru şartlarını taşımaları dahilinde başvurularını yapabilirler.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) tarafından Rize ili ve ilçelerindeki fabrikalarında, yaş çay kampanyası dönemlerinde, 120 gün süre ile mevsimlik işçi statüsünde çalıştırılmak üzere, en az ilkokul mezunu İşçi alacak.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile Çalışma Ve İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden ilgili talebe başvuru yaparak müracaatta bulunabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, ÇAYKUR un birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri doğrultusunda sadece bir talebe müracaatları kabul edilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Bu talep sonucunda işe alınacak işçiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek personel ÇAYKUR tarafından doğrudan kurayla belirleneceğinden 30 Mayıs 2017 Salı Günü saat 10:00 da Rize Kapalı Spor salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

2 Comments

 1. Seyit Rıza Çağın

  10 Mayıs 2017 at 04:54

  Merhaba ben Seyit Rıza Çağın Epilepsi hastasıyım yüzde 40 engelli raporumvar meslek lisesi mezunuyum üniversite terkim yeni evlendim bana yardımcı olabilirmisiniz bende sizden bir iş istiyorum lütfen

  • Ahmet

   24 Mayıs 2017 at 00:46

   Seyit rıza çağın kardeşim bana nasıl ulasabilirsin. Senden haber bekliyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.