İş Başvurusu

Calvin Klein İşçi Personel Alımı

Yazan  | 

calvin_klein_logo (500 x 400)Calvin Klein İşçi Personel Alımı yapıyor. Sizde Calvin Kleinde Çalışmak İstermisiniz? Bildiğimiz gibi Calvin Klein Gençlere Sağlamış Olduğu İmkanlarla Büyümektedir.Gençlerin Göz Bebeği Olan Ve giyim dünyasında markasını koymuş olan Daha Sonra Saat ve Parfüm Markası Calvin Klein türkiye çapında bir çok açmış olduğu mağazasıyla personele ihtiyaç duyuyor. Calvin Kleinde iyi bir kariyer sahibi olabilir ve tecrübe edinirsiniz. Calvin Klein insan kaynaklarını araştırdık Tarihçesine ulaştık ve sizlerle paylşıyoruz. Sizde Calvin Klein iş başvurusunda bulunmak için Alt Kısımda bulunan iş başvurusu linkine tıklayarak Çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Calvin Klein (d. 19 Kasım 1942) 1968 yılında Calvin Klein Inc. moda evini kuran Amerikalı moda tasarımcısı. Giyime ek olarak Klein adını parfüm, saat ve mücevherlere de vermiştir.

Calvin Richard Klein (born November 19, 1942) is an American fashion designer who launched the company that would later become Calvin Klein Inc., in 1968. In addition to clothing, Klein has also given his name to a range of perfumes, watches, and jewelry.

Calvin Klein İşçi Personel Alımı Başvurusunda Bulunmak  için tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.