İş Başvurusu

Brisa İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

brisaBrisa’da  çalışmak ister misiniz? Brisa iş başvurusu ve Brisa personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Brisa insan kaynaklarını araştırdık. Brisa iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Şirketimizin orta ve uzun vadeli iş hedeflerinin gerçekleştirilmesine destek olacak; insana saygı ana felsefesi ile değişime öncü olan, çalışma başarısı düşüncesine sahip olan ve sürekliliği olan, çalışanlarımızın çalışmaktan mutlu ve gururlu olacağı, iş sağlığı ve çevre bilincine sahip olan etik kurullara saygı olan, öz güvene sahip olan, enerjik ve her zaman çalışma arzusuna sahip olan bireylere ihtiyaç duymaktayız. Değişime gelişime açık hedefleri olan bireyler ile çalışmak hedeflerimiz arasındadır.

BRİSA İş Başvurusu yapmak isteyen bireylerin resmi internet sayfamızdan başvuru pozisyonlarına uygun niteliği seçerek doldurabilirler. Başvuru yapmak için bazı açık pozisyonlar şunlardır; geçici işçi, bilgi sistemleri uzmanı, üretim sistemleri mühendisi, mimar, kredi kontrol ve operasyon uzmanı, hammadde ve laboratuar mühendisi, satın alma mühendisi, saha mühendisi gibi alanlarda ve daha birçok açık pozisyonlarımıza iş başvurusu yapabilirsiniz.

BRİSA İş Başvurusu yapacak bireylerin kariyeri için önemli bir adım atmaları gelecekleri için önemli bir girişimdir.

Brisa’ya iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir