İşçi Alımı

Boydak Holding İşçi Personel Alımı 2014

Yazan  | 

Boydak Holding İşçi Personel Alımı 2014

Boydak Holding personel alımı yapıyor. Sizde Boydak Holding’te çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Boydak Holding’te işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Boydak Holding Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Boydak Holding iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Alt kısımda vermiş olduğumuz bilgilerde firmanın genel insan kaynakları bilgileri, firmanın personeline vermiş olduğu bilgiler, işe alım süreçleri, ne kadar personel alacağı ve istenilen genel niteliklere ulaşabilir ve bulunan bağlantıdan başvurularınızı yapabilirsiniz.

 Boydak Topluluğu

Boydak Holding’in başarısının temelinde stratejik yönetim anlayışının yanında değer oluşturmak, eldeki değerleri keşfederek Kurumsal yapımıza uygun olarak yetiştirmek, her yeni değerle de yeni bakışlar kazanmak anlayışı yer almaktadır.

 

İnsan Kaynakları, Mali İşler, Finans, Pazarlama, Yeni Yatırımlar, Bilgi Teknolojileri gibi fonksiyonlarının merkezden yol gösterilmesi ile birlikte firmalarda merkezi olarak yönetimlerinin gerçekleştirilmesi yaklaşımı; grubun uzun vadeli hedeflerine ulaşmada ciddi katkılar sağlamaktadır. Uygulamanın amacı; topluluk içinde optimum çözümleri belirleyerek grup bünyesinde yaygınlaştırmak; şirketlerin en kaliteli insan kaynağına, güçlü altyapı ile desteklenmiş araştırma kaynaklarına, teknolojiye, profesyonellerce desteklenmiş denetleme mekanizmasına ve en geniş müşteri potansiyeline ulaşmalarına katkıda bulunarak rekabet güçlerini arttırmaktır.

Hedeflerini gerçekleştirirken her şeyden önce, sahip olduğu insan kaynağından beslenen Boydak Grubu; karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğinin değer gördüğü bir grup olma stratejisini gütmektedir. Grubumuz; üstün nitelikli işgücünü sağlarken çalışanlarını da sürekli geliştirerek motivasyonlarını yüksek tutmaya önem vermektedir. Çalışan memnuniyeti ve gelişimini insan kaynakları yaklaşımında ön planda tutarak bu başlıklar için kaynak ayıran Boydak Grup; her yeni ekip arkadaşı ile yeni fırsatlar, yeni yollar, yeni bakış açıları kazanılabileceğine inanmaktadır.

BOYDAK HOLDİNG FAALİYET ALANLARI
Mobilya, Kablo-Tel, Demir-Çelik, Tekstil, Kimya, Pazarlama, Lojistik, Teknik Servis, Yurt Dışı İştirakler, Havacılık, Finansal İştirakler ve Enerji olarak sıralanabilir.

BOYDAK HOLDİNGE BAĞLI ŞİRKETLER
Mobilya Üretimi alanında Merkez Çelik, Boytaş, İstikbal, Mondi’dir. Bu fabrikalarda üretilen markalar İstikbal, Bellona, Mondi, İstikbal Regina dır.
Kablo ve Tel alanında faaliyet gösteren işletmeler; Hes Kablo ve Erciyes Çelik Halat’tır.
Demir-Çelik alanında faaliyet gösteren işletmeler Boyçelik’tir.
Tekstil alanında faaliyet gösteren işletmeler; Boyteks – Kayseri, Boyteks – Bursa, Boyteks – Halı Tesisidir.
Kimya alanında faaliyet gösteren işletme; Form Sünger’dir.
Pazarlama alanında faaliyet gösteren işletmeler; Boypaş, Boydak Dış Ticaret, Bepaş, İspaş, Adakar, Orpaş, Anadolu Dörtler, Doğa A.Ş.’dir.
Bunların yanında;
Lojistik: Boytrans Lojistik Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Teknik Servis:Boyser Servis Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.
Yurt Dışı İştirakler: Alfa Mobel, Sunset, ooo Beta Mebel, Global Furnıture
Havacılık: Boydak Havacılık Taşımacılık Ticaret A.Ş.
Finansal İştirakler:Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş
Enerji:Boydak Enerji
İştirakler: Nisan Elektromekanik Enerji San. ve Tic. A.Ş., Muradiye Elektrik Üretim A.Ş. dir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.