Eleman Alımı

ALFEMO Eleman Alımı 2014

Yazan  | 

ALFEMO Eleman Alımı 2014

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunları büyük sıkıntılar verirken, çektiğimiz ekonomik sıkıntılar bizleri epey zorluyor. Ekonomik şartlar yaşantımızı zorlaştırırken , bizler ise mecburen iyi bir işe girmek, kariyer sahibi edinmek ve tabi kide iyi bir para kazanmak telaşına giriyoruz. İyi bir firmada yada kuruluşta çalışmaya başlayarak, hayatın vermiş olduğu işsizlik sorunlarından ve ekonomik zorluklardan kolaylıkla kurtulabiliriz. Güzel bir kariyer sahibi olmak ve bir işte devamlı çalışmak sizi hayatta bir adım daha ileriye alacaktır. Peki iyi bir iş veren firma ve kuruluş nasıl bulabilir diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

ALFEMO personel alımı yapıyor. Sizde ALFEMO’da çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? ALFEMO’da işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ALFEMO Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. ALFEMO iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Alt kısımda vermiş olduğumuz bilgilerde firmanın genel insan kaynakları bilgileri, firmanın personeline vermiş olduğu bilgiler, işe alım süreçleri, ne kadar personel alacağı ve istenilen genel niteliklere ulaşabilir ve bulunan bağlantıdan başvurularınızı yapabilirsiniz.

Alfemo markası; 1989 yılında yatak pazarlama şirketi olarak kurulan ve 1993 yılında oturma grubu üretimine başlayan Yatpa A.Ş.’ nin, 1997 yılında modüler mobilya üretimi için yatırım kararı almasıyla doğdu ve 1998 yılında modüler mobilya üretiminin başlamasıyla birlikte hayata geçti.

 

1998 yılında itibaren mağazalaşma ve markalaşma süreci başlayan Alfemo bugün Türkiye genelinde pek çok noktada tüketiciler ile buluşurken, Dünyada 57 ülke’ye de ihracat yapıyor.

İzmir-Torbalı’da 53.000 metrekaresi kapalı olmak üzere, 240.000 metrekarelik, yeni ve modern mobilya üretim üssünde, Oturma Grupları, Modüler Mobilya ve Yatak-Baza olmak üzere 3 ana Grupta; (yatak odaları – yemek odaları – oturma grupları , kanepeler- genç odaları – tekil mobilyalar – yatak ve bazalardan oluşan) geniş bir ürün gamıyla , dünya standartlarına uygun TÜV Kalite Sertifikası ile üretimine devam ediyor.

Alfemo ayrıca, “Carpetland” halı ve “Fashion” ev tekstili markalarını da 2005 yılında bünyesine dahi etti. Halıda Carpetland markasını “dünyanın halısı, halının dünyası” sloganıyla 8 ayrı kalitede, yüzlerce renk ve desende tüketicileri ile paylaşırken, Ev tekstilinde de Fashion markası ile Uyku seti, polar battaniye, nevresim takımı, handy set ve örgü setleri özgün renk ve desenler ile tüketicilerine sunuyor.

İnsan mutluluğunu ön planda tutarak, her geçen gün ürün gamını genişletip ve daima yenilikler sunan Alfemo, genç ve dinamik yapısıyla “hiç durmadan çalışıyor…”

ALFEMO MİSYON;

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, modern teknolojinin takipçisi olarak, Dünya trendlerini kendi kültürümüzle yorumlayıp,Universal trendler oluşturan marka olmak.Bunun için de; hiç durmadan çalışmak , “ insanların yaşam kalitesini arttırarak mutluluk üretiyor olmak.”

ALFEMO VİZYON;

Yaşamın her alanında , insan mutluluğu ilkesiyle sektörde belirleyici olmak.

ALFEMO Eleman Alımı ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda bulunan başvuru linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

 BAŞVUR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.