Manşet

Adalet Bakanlığı Memur Personel Alımı 2015

Yazan  | 

Adalet Bakanlığı Memur Personel Alımı 2015

Adalet Bakanlığı herkesin merakla beklediği ilanı sonunda yayımladı. Adalet Bakanlığı bünyesine dahil etmek üzere, 3912 adet Zabıt Katibi, 61 adet Şoför, 69 adet Teknisyen, 41 adet Kaloriferci, 150 adet İcra Katibi ve 813 Mübaşir olmak üzere toplamda 5 Bin 46 Memur Personel alımı yapacaktır. Sizde Adalet Bakanlığının 5 Bin personeli arasında olmak istiyorsanız alt kısımda verilmiş olan her pozisyona ait açıklamalara ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 3 Bin 912 Zabıt Katibi Alımı

Adalet Bakanlığı bünyesine dahil etmek üzere 3 Bin 912 adet sözleşmeli Zabıt katibi alımı yapacaktır. Sizde İş Başvurusunda bulunmak istiyorsanız alt kısımda verilmiş olan linke tıklayarak , Genel şartlara, başvuru bilgilerine, Sınav bilgilerine, Sınav tarih ve Yerine, özel şartlara ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 3 Bin 912 Zabıt Katibi Alımı İlanını daha ayrıntılı incelemek için Buraya Tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 61 Şoför Alımı

Adalet Bakanlığı bünyesine dahi etmek üzere 61 adet Şoför alımı yapacaktır. Sizde Adalet Bakanlığı Şoför alımı ilanına iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan linke tıklayarak, Genel niteliklere, Başvuru bilgilerine, özel şartlara, Genel şartlara ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 61 Şoför Alımı İlanını daha ayrıntılı incelemek için Buraya Tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 69 Teknisyen ve 41 Kaloriferci Alacak

Adalet Bakanşığı bünyesine dahil etmek üzere 69 adet Teknisyen ve 41 adet Kaloriferci olmak üzere toplamda 110 adet Personel alacaktır. Sizde Adalet Bakanlığı na iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan Genel şartlara, Başvuru bilgilerine, genel niteliklere, Özel şartlara ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 69 Teknisyen ve 41 Kaloriferci Alımı ilanını daha ayrıntılı incelemek için Buraya Tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 150 İcra Katibi Alımı

Adalet Bakanlığı Memur Alımı yapıyor. Adalet Bakanlığı bünyesine dahil etmek üzere 15 adet İcra Katibi alımı yapacaktır. Sizde Adalet Bakanlığı İş Başvurusunda bulunmak için alt kısımda bulunan linke tıklayarak , genel niteliklere, Başvuru bilgilerine, özel şartlara ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 150 İcra Katibi Alımı İlanını daha ayrıntılı İncelemek için Buraya Tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 813 Mübaşir Alımı

Adalet Bakanlığı Memur Alımı yapıyor. Adalet bakanlığı bünyesine dahil etmek üzere 813 Mübaşir alacak. Sizde Adalet bakanlığı mübaşir alımı ilanına iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan bilgilerde Genel şartlara, Özel şartlara, Genel Niteliklere, Başvuruda gerekli olan bilgilere ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 813 Mübaşir Alımı İlanını daha ayrıntılı incelemek için Buraya Tıklayınız.

3 Comments

 1. ibrahim

  7 Ocak 2015 at 19:02

  zabıt katibi

 2. mesher

  19 Ocak 2015 at 23:27

  madem 35 yaş sınırı var neden 35 yaş üstünü sınava aldınız.adıda adalet bakanlığı hele hele ba ba ba.birbakanlık kendi adıyle çelişiyorsa muhalefete gerek yok.35 Yaş üstü hareketı bu adalet bakanlığının nekadar boş olduğunu görür ve içine ………. doldurur.geri kalmış ulkenin geri kalmış adalet bakanlığı.35 yaş üstünü memur olarak almazsan demektirki misafirperverliğini gösterip MAHKUMolarak alacak.YAKIŞIR.denecek çok şey var amma 35 yaş üstüne yakışmaz ama duymak bukuralı koyanlara yakışır.

 3. Selçuk

  1 Şubat 2015 at 18:42

  Peki bu başvuruları nereden yapacağız ?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.